Strona Główna

FAQ SzukajUżytkownicyGrupy Statystyki RejestracjaZaloguj Album

Poprzedni temat «» Następny temat
Dachówka cementowa
Autor Wiadomość
wale_tynki

Wysłany: 5 Lipiec 2018, 08:02   Dachówka cementowa  

witam!!

Jak myślicie co będzie najlepsze na pokrycie dachu >?? Rozważałem wiele koncepcji i w końcu wybrałem dachówka cementowa bo to chyba dobre rozwiązanie i posłuży bez konserwacji dlugie lata

REKLAMA

Wysłany: 17 Wrzesień 2018, 09:45     

rossebby

Wysłany: 17 Wrzesień 2018, 09:45     

Moim pomysłem było stworzenie gry podobnej do tej, ale zamiast rynku grałbyś przeciwko algorytmowi uczenia maszynowego. Więc stworzyłem StockIT .

Zrobiłem film instruktażowy o Pandach i Scikit Dowiedz się, które obejmuje wiele technik uczenia maszynowego. Pierwotnie chciałem zrobić kilka fajnych technik głębokiego uczenia się, ale zdałem sobie sprawę, że wziął ogromne zbiory danych i więcej czasu, niż chciałem wydać.

Zamiast tego utknąłem w prostym modelu regresji liniowej. Myślałem, że to będzie trudne, ale tak nie było. Zabranie D3 do jive z Reactem było trudną częścią. Obie biblioteki chciały kontrolować DOM. Było kilka innych bibliotek, które pomogły przyłączyć się do dwóch, ale czułem, że są zbyt nadęte. Skończyło się na tym, że użyłem D3 do generowania SVG i React do obsługi DOM, który bardzo dobrze mi się sprawdził.

Tym razem, kiedy udostępniłem go Reddit, wszyscy to pokochali!

Okazuje się, podobnie jak VC, redditors opowiadają o uczeniu maszynowym. Cała miłość Reddita była dużym wzmocnieniem zaufania. Ludzie grali w moją grę i bawili się nią!

Miesiąc 6 - jobSort (), Job Hunt Prep
After StockIT, I rolled right into my next personal project. I wanted to make a job board that aggregated the smaller tech-focused job listing websites such as Stack Overflow, Github, and Hacker News. To add my own unique spin to it, I decided to have it sort based on the technologies the user wanted in a job and how badly they wanted each of them.

Odpowiedz do tematu